Wybierz region: Polska Newsletter
+48 91 813 67 27 info@freespan.pl

hale magazynowe

tymczasowe i stałe

 

Freespan - hale namiotowe posiada bogatą ofertę na poszerzenie powierzchni magazynowej lub produkcyjnej dla firm. Posiadamy własne, sprawdzone, systemowe rozwiązania techniczne. W naszych halach możliwe jest formowanie wolnej przestrzeni, bez podpór wewnętrznych.

Hale namiotowe idealnie nadają się do stworzenia tymczasowej lub stałej powierzchni magazynowej. Szybki montaż w wybranym miejscu i możliwość ustawienia konstrukcji niemal na każdej powierzchni oraz brak konieczności konstrukcji fundamentów sprawia, że nowa powierzchnia magazynowa może być ustawiona w pobliżu firmy w bardzo krótkim czasie. Zalety systemów stalowych prefabrykowanych to między innymi: małe koszty inwestycyjne, szybki montaż, niskie koszty utrzymania, duża szerokość bez podpór, oraz łatwość rozbudowy w przyszłości.

Układ konstrukcyjny oparty jest na ramach nośnych ustawianych modułowo. Dzięki takiemu rozwiązaniu długość hali można w dowolnym momencie wydłużać dostawiając kolejne elementy. Sztywność poprzeczną zapewnia konstrukcja ram, a podłużną stężenia linowe umieszczone na niektórych polach w linii ścian i połaci dachowych. Między dźwigarami nośnymi zastosowano układ płatwii, który utrzymuje ramy w odpowiedniej odległości i podtrzymuje poszycie dachowe.

Hale namiotowe Freespan cechuje wysoka jakość i solidność. Zbudowane w oparciu o aktualne normy budowlane, nasze rozwiązania gwarantują bezpieczeństwo i niezawodność, nawet podczas trudnych warunków atmosferycznych, co potwierdzają zdobyte atesty i certyfikaty.

ul. Sienna 9/3
70-353 Szczecin

Tel: +48 91 813 67 27 Fax: +48 91 813 67 28

E-mail: info@freespan.pl

Freespan - Rzetelna firma
freespan freegroup
© Freespan Innovative Tent Systems
  • Hale namiotowe,
  • hale magazynowe,
  • namioty weselne,
  • konstrukcje kuliste,
  • namioty sferyczne,
  • wynajem namiotów