Wybierz region: Polska Newsletter
+48 91 813 67 27 info@freespan.pl

rozwiązania przemysłowe

hale produkcyjne / użytkowe

 

Hale namiotowe przemysłowe to elastyczne rozwiązania spełniające wymagania Twojej firmy. Freespan dostarcza nowoczesne, funkcjonalne i przede wszystkim bezpieczne obiekty przemysłowe, oferując krótki czas realizacji i zapewniając dobre warunki eksploatacyjne. Dostosujemy nasze rozwiązania do Twoich potrzeb. Dostarczamy hale namiotowe na potrzeby zadaszeń obiektów takich jak linie produkcyjne, warsztaty, hangary, myjnie czy parkingi.

Namioty halowe oparte są na konstrukcji modułowej, co oznacza elastyczne rozwiązania w dostosowaniu rozmiaru hal do aktualnych potrzeb firmy. Gdy zajdzie potrzeba hale namiotowe mogą być zmniejszone lub powiększone na długość lub przeniesione w zupełnie inne miejsce. Lekka konstrukcja naszych hal namiotowych pozwala na ich montaż i demontaż w dowolnym miejscu i na dowolnym terenie.

Realizowane przez nas obiekty wykonujemy na podstawie własnych projektów hal systemowych, istnieje jednak możliwość wykonania zadaszenia według dokumentacji dostarczonej przez Klienta. Pozwala to na dostosowanie rodzaju konstrukcji oraz jej obudowy do konkretnych potrzeb inwestora. Konstrukcje Freespan to także doskonałe rozwiązanie podczas remontu lub w sytuacjach awaryjnych - np. po powodzi lub pożarze, kiedy do ciągłości operacji firmy niezbędna jest powierzchnia tymczasowa.

ul. Sienna 9/3
70-353 Szczecin

Tel: +48 91 813 67 27 Fax: +48 91 813 67 28

E-mail: info@freespan.pl

Freespan - Rzetelna firma
freespan freegroup
© Freespan Innovative Tent Systems
  • Hale namiotowe,
  • hale magazynowe,
  • namioty weselne,
  • konstrukcje kuliste,
  • namioty sferyczne,
  • wynajem namiotów