Wybierz region: Polska Newsletter
+48 91 813 67 27 info@freespan.pl

ujeżdżalnie

rozwiązania dla stadnin koni

 

Niesprzyjające warunki pogodowe w okresie jesiennym i zimowym mogą skutecznie odstraszyć pasjonatów do jazdy na odkrytym padoku. Nie warto rezygnować z zajęć czy odwoływać je z powodu brzydkiej pogody. Nieodłącznym rozwiązaniem dla każdej stadniny jest hala namiotowa, zaadaptowana na potrzeby ujeżdżalni, która ochroni przed deszczem i wiatrem oraz zapewni komfort podczas uprawiania jeździectwa nawet zimą.

Otwory wentylacyjne oraz możliwość otwierania ścian bocznych gwarantują komfort jazdy w letnie dni. Dzięki hali namiotowej Freespan o powierzchni, pasjonaci jazdy konnej, często oblegający ujeżdżalnie, mogą cieszyć się sportem cały rok, niezależnie od warunków pogodowych. Ponadto struktury Freespan mogą służyć jako miejsca pokazów, konkursów i zawodów sportowych.

Stalowa konstrukcja hali dwuspadowej gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo. Hale stalowe Freespan nie wymagają trwałego mocowania do gruntu i mogą być zainstalowana na praktycznie dowolnej nawierzchni. Oferujemy hale namiotowe na sprzedaż i wynajem, a także jesteśmy otwarci na nietypowe pomysły naszych Klientów.

Oferujemy hale namiotowe na sprzedaż i wynajem, a także jesteśmy otwarci na nietypowe pomysły naszych Klientów. Korzystając z naszej oferty mają Państwo gwarancje że konstruktorzy dobiorą najbardziej optymalne rozwiązania dla Państwa potrzeb.

ul. Sienna 9/3
70-353 Szczecin

Tel: +48 91 813 67 27 Fax: +48 91 813 67 28

E-mail: info@freespan.pl

Freespan - Rzetelna firma
freespan freegroup
© Freespan Innovative Tent Systems
  • Hale namiotowe,
  • hale magazynowe,
  • namioty weselne,
  • konstrukcje kuliste,
  • namioty sferyczne,
  • wynajem namiotów