Wybierz region: Polska Newsletter
+48 91 813 67 27 info@freespan.pl

imprezy okolicznościowe

komunie, rocznice, spotkania rodzinne

 

Freespan to nie tylko hale wielkopowierzchniowe. Specjalnie na bardziej kameralne przedsięwzięcia zaprojektowaliśmy szereg konstrukcji o ciekawym, nieszablonowym kształcie, dające nieskończoną możliwość aranżacji, z perfekcyjnie dopracowaną estetyką. Freespan - hale namiotowe oferuje idealne rozwiązania na potrzeby okolicznościowych imprez plenerowych takich jak spotkania rodzinne, komunie, chrzciny, wesela. Proponujemy ciekawe wizualnie konstrukcje, które wraz z dodatkowym wyposażeniem stworzą wyjątkową atmosferę na potrzeby twojej imprezy. Eventowe hale namiotowe są proste i lekkie, co umożliwia szybki montaż w wybranym miejscu. Dodatkowo namioty halowe Freespan mogą być ustawione niemal na każdej powierzchni.

Organizując uroczystości takie jak wesela, komunie i chrzciny, stawiamy przede wszystkim na dużą elastyczność. W zależności od potrzeb klienta, na miejsce eventu dostarczymy konstrukcje namiotowe, które są niezawodne przy organizacji imprez plenerowych i zapewniają zaplanowany przebieg imprezy bez względu na warunki pogodowe. Nowe i ciekawe konstrukcje (np. FreeParty) - bez wewnętrznych podpór, z możliwością zastosowania systemów ogrzewania oraz klimatyzacji idealnie dopasowana wielkością do potrzeb klienta gwarantuje wysokie wrażenia estetyczne i sukces przedsięwzięcia, nawet zimą.

Dostosuj hale namiotowe do Twoich potrzeb
Atrakcyjne elementy wyposażenia dają nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz, tworząc wyjątkowy klimat. Podwieszane sufity, a może przeźroczyste ściany i dach lub całkowicie zaciemnione wnętrze i projekcja multimedialna - to tylko niektóre sposoby modyfikacji wyglądu hal namiotowych.

Jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów. Uwielbiamy wyzwania i pracę nad kreatywnymi projektami. Nasi inżynierowie stale projektują nowe konstrukcje namiotowe aby obrócić wizje naszych Klientów w zapierającą dech w piersiach rzeczywistość.

ul. Sienna 9/3
70-353 Szczecin

Tel: +48 91 813 67 27 Fax: +48 91 813 67 28

E-mail: info@freespan.pl

Freespan - Rzetelna firma
freespan freegroup
© Freespan Innovative Tent Systems
  • Hale namiotowe,
  • hale magazynowe,
  • namioty weselne,
  • konstrukcje kuliste,
  • namioty sferyczne,
  • wynajem namiotów