Wybierz region: Polska Newsletter
+48 91 813 67 27 info@freespan.pl

imprezy plenerowe

festyny, pikniki, koncerty

 

Festyny miejskie, pikniki rodzinne, dni miast, jarmarki, dożynki - imprezy kulturalno-rozrywkowe, odbywające się rok w rok we wszystkich miastach i gminach i przyciągają szeroką rzeszę odbiorców. Freespan oferuje szereg konstrukcji idealnie wpasowujących się w potrzeby imprez plenerowych. Najczęstszym problemem przy organizacji tego typu przedsięwzięć są niesprzyjające warunki pogodowe. Dzięki Freespan organizatorzy nie muszą się już martwić opadami deszczu, wiatrem czy śniegiem. Stosując hale namiotowe zapewnią świetną zabawę wszystkich uczestników bez względu na kaprysy pogody. Dodatkowo możliwość instalacji ogrzewania lub klimatyzacji sprawia, że organizacja imprezy nie jest uzależniona od pory roku.

Nowoczesna konstrukcja sprawia, że możemy w szybki i prosty sposób zadaszyć teren dowolnej wielkości. Hale namiotowe Freespan doskonałe są do bardzo szerokiej rozbudowy można je łaczyć w różne kształty i powierzchnie. Konstrukcje, w zależności od kształtu i wielkości mogą spełniać najróżniejsze funkcje na imprezach planerowych: zadaszenia scen, punkty gastronomiczne, sale zabaw, zadaszenia powierzchni technicznych i wiele innych. Elementy dodatkowego wyposażenia dają nieograniczone mozliwosci aranżacji wnętrza, dzięki czemu podczas organizowanej imprezy zapewniamy niezapomniany nastrój.

Wykorzystywanie konstrukcji namiotowych podczas imprez miejskich czy gminnych staje się coraz bardziej popularne, ponieważ stanowi znaczne ułatwienie dla organizatorów.

ul. Sienna 9/3
70-353 Szczecin

Tel: +48 91 813 67 27 Fax: +48 91 813 67 28

E-mail: info@freespan.pl

Freespan - Rzetelna firma
freespan freegroup
© Freespan Innovative Tent Systems
  • Hale namiotowe,
  • hale magazynowe,
  • namioty weselne,
  • konstrukcje kuliste,
  • namioty sferyczne,
  • wynajem namiotów