Wybierz region: Polska Newsletter
+48 91 813 67 27 info@freespan.pl

imprezy weselne

śluby, wesela

 

Większość Par Młodych myśląc o ślubie i weselu chce go zorganizować w taki sposób, aby pozostał on na długo w ich pamięci, a także w pamięci wszystkich gości .Aby osiągnąć taki efekt sięgają po nowe, oryginalne rozwiązania. Jednym z nich może być organizacja przyjęcia weselnego na świeżym powietrzu w tak zwanym „Amerykańskim stylu”. Wesela pod namiotem, cieszą się coraz większą popularnością także w Polsce. Ta forma organizowania przyjęć weselnych przyszła do nas zza oceanu, gdzie od wielu lat cieszy się niezmienną popularnością. Namioty weselne, to nie tylko oryginalny, ale przede wszystkim bardzo praktyczny sposób na zorganizowanie wesela.

Coraz częściej nasze konstrukcje wykorzystywane są jako namioty weselne, zapewniając nietypową oprawę Twojego ślubu. Rozwiązanie takie pozwala na zorganizowanie tej wyjątkowej imprezy w dowolnym miejscu. Hale namiotowe są niezawodne przy organizacji imprez plenerowych i zapewniają zaplanowany przebieg imprezy bez względu na warunki pogodowe. Namioty weselne dają przede wszystkim możliwość wybrana lokalizacji przyjęcia i dopasowana powierzchni do oczekiwań Państwa Młodych.

W naszej ofercie znajdą Państwo również elementy dodatkowego wyposażenia, takie jak podwieszane sufity, przystrojone krzesła i stoły, które nadają całej strukturze dodatkowego efektu. Namioty weselne oraz dodatkowe wyposażenie dostępne są w naszej ofercie zarówno na sprzedaż jak i na wynajem.

Jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów. Bogate doświadczenie przy organizacji imprez wykorzystujemy tak, aby oferując innowacyjne namioty weselne spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Zaufanie położone Freespan gwarantuje że to najważniejsze dla Państwa wydarzenie pozostanie zarówno w pamięci Państwa Młodych jak ich gości.

ul. Sienna 9/3
70-353 Szczecin

Tel: +48 91 813 67 27 Fax: +48 91 813 67 28

E-mail: info@freespan.pl

Freespan - Rzetelna firma
freespan freegroup
© Freespan Innovative Tent Systems
  • Hale namiotowe,
  • hale magazynowe,
  • namioty weselne,
  • konstrukcje kuliste,
  • namioty sferyczne,
  • wynajem namiotów